Onmaksan - Büyükbaş Hayvan Ekipmanları

Hakkımızda

Önmaksan Büyükbaş Hayvan Ekipmanları

Hayvancılık sektöründe verimli, kaliteli ve inovatif ürünler üreterek, daha verimli ve modern çiftlikler oluşturmayı amaç edinerek çalışıyoruz. Her çiftliğin kendine özgü ihtiyaçları olduğunu bilerek, çözüm odaklı projeler üretiyoruz. Değişen ve gelişen ihtiyaçları dikkate alarak en uygun hayvan ekipmanlarını üretiyor ve uyguluyoruz. Deneyimli çalışma arkadaşlarımızla Türkiye’nin her yerine montaj hizmeti ve satış sonrası hizmet vermeyi yaklaşık 20 yıldır sürdürmekteyiz.

Ürünlerimiz

Büyükbaş Hayvan Ekipman ve ÜRÜNLERİ İNCELE

Ürün Gruplarımız Hakkında detaylı bilgi İçin Lütfen Arayınız !

Hizmetlerimiz

Çiftliğiniz İçin Çalışıyoruz

Büyükbaş hayvan ekipmanlarında 20 yıllık deneyim ile sizler için çalışıyoruz. Geniş ürün yelpazemizle hayvan çiftlikleri için çözüm üretiyoruz. Hayvan kilit yemlik sistemleri, hayvan sulukları, buzağı ekipmanları, gübre sıyırıcı sistemler ve daha fazlası ile hayvanların yaşam alanlarını ihtiyaçlara göre oluşturuyoruz. 

Projeli hayvan çiftlikleri için oluşturduğumuz altyapımız ile standartlara uygun çiftlik ekipmanlarını tüm şehirlerimize kurmaktayız. Satış sonrası hizmet ile sizlere en uygun partner olmak için durmadan çalışıyoruz.

İletişim

Onmaksan - Büyükbaş Hayvan Ekipmanları

Fevzi Çakmak Mahallesi 10756. Sokak No:2/F, 42000 Karatay/Konya

Alibeyhüyüğü Mahallesi  Sanayi Sitesi  Karatay/Konya

onmaksan.com
0555 478 92 71
0542 774 37 84